How to Get in Touch

Lviv Mini Maker Faire – перший фестиваль мейкерства у Львові. Подія об’єднає локальних мейкерів, винахідників, митців, бізнесменів, освітян та журналістів, які зацікавлені в сталому розвитку стартапів і ініціативних платформ в соціально-культурному спектрі, а також стане неформальною презентацією стратегічного рівня креативного розвитку міста. Як це відбувається в усіх куточках світу.

Реєстрація мейкерів за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9SKHolWc5AxLS1nmh1lnCivcj2Hs-_F_6HLMr4GKMxVutvA/viewform

Згідно стандартів Maker Faire — світового руху мейкерів — захід пройде у форматі Show&Tell тобто “Покажи і розкажи”.

В першому Lviv Mini Maker Faire приймуть участь понад 50 проектів, котрі отримують унікальну можливість гуртом презентувати свої доробки — від ідей мобільних додатків до інноваційних моделей робототехніки.

Фестиваль є продовженням популяризації глобальної течії мейкер культури в Україні. Задум проекту полягає в презентації свіжих ініціатив локальних виробників та креативності міста в цілому. Таким чином, головною метою заходу є промоція українського мейкерства та забезпечення українському споживачеві умов для ближчого контакту з фактичним виробником.

Lviv Mini Maker Faire стане платформою для тих, хто цікавиться візуальними, технологічними та інтелектуальними новинками сучасності. Тут буде цікаво як прихильникам інтерактиву, так і монотонного споглядання. І що важливо, кожен матиме змогу навчитись оригінальним лайфхакам як у практичних ремеслах, так і в оперуванні інформацією.

Цільовою аудиторією Lviv Mini Maker Faire є безпосередньо мейкери та стартапери, львів’яни, студенти, школярі, викладачі ВУЗів, працівники ІТ сфери, науковці, представники бізнес-компаній та медіа спільнота Львова.
В програмі фестивалю — виставка, презентації, лекції, майстер-класи, ярмарок вакансій, музика і арт-лабіринт.

 

Contact Info

Адреса:

УКУ, вул. Козельницька, 2а

Телефон:

+380672427856

Email:

boffkun@gmail.com

Зв'яжіться з нами